SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASINA SEBEP OLANLAR BİLET ALIP DESTEK OLUN !

SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASINA SEBEP OLANLAR BİLET ALIP DESTEK OLUN !
06 Şubat 2019 - 16:24 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.

Düzcespor’a beklenen ceza . Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol  Disiplin Kurulu  spor toto 3. Lig temsilcimiz  Düzcespor’a   son Karşıyaka maçında medyana gelen çirkin ve kütü tezahürat nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama cezası verdi. Kırmızı lacivertliler bu sezon 5. Kez çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle profesyonel futbol disiplin kuruluna gönderilmişti. Düzcespor  ayrıca 1.500 tl para cezası aldı. Kırmızı lacivertliler 10 Şubat 2019 Pazar günü Düzce’de yapacağı Kemerspor maçında taraftarlar desteğinden yoksun olacak.

3. Lig’de 2. Gurupta mücadele eden Düzcespor bu hafta oynayacağı Kemer2003 seyircisiz maçını cezası sebebiyle seyircisiz oynayacak. Kulübe destek olmak amacıyla seyircisiz oynanacak maç için hatıra bileti yapıldı 20 TL’den satışa çıkarıldı.Düzcespor bu hafta kendi evinde Kemer2003 ağırlayacak. Cezası sebebiyle maç seyircisiz oynanacak. Seyircisiz oynanacak maç için kulübe destek olmak amacıyla hatıra bileti yaptırıldı. Yaptırılan hatıra bileti ise 20 liradan satıya çıkarıldı. Düzcespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Sağlam, Cuma günü yönetim, teknik ekip ve profesyonel futbolcuların Düzcespor Store’da taraftar ile buluşacağını ve biletleri imzalayacaklarını söyledi. Taraftarın desteğine ihtiyaç duyduklarının altını çizen Başkan Sağlam, etkinlik ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bize eski yönetici abimizden seyircisiz maç için hatıra bileti talebi geldi. Bizde böyle bir çalışma yaparak hatıra bileti satışı yapıyoruz. Cuma günüde namaz çıkışında bir aksilik olmazsa oyuncularımız, yönetimimiz ve teknik ekibimizle birlikte bir imza günü gerçekleştireceğiz. Hatıra bilet satışlarımız devam ediyor. Taraftarlarımız ayrıca atkılarını formalarını imzalatabilecekler. Taraftarlarımızdan destek bekliyoruz.” Bilet satış noktasında bilet alan taraftarlardan bazıları ise aldıkları hatıra biletlerini Başkan Özgür Sağlam’a imzalattı . Hatıra bilet tanıtıp programına Düzcespor Başkanı Sağlam’ın yanı sıra Mhp Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık  Mhp İl Başkan’İlhami Caboğlu Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan Gazeteci ve spor program sunucu ve spikeri Hasan Kaya katıldılar .

 

Düzcespor’a 1 maç seyircisiz oynama cezası verileceği bekleniyordu , Düzcespor Başkanı Düzcespor seyircisine sitem ediyor başkan Sağlam sitem etmekte haklı mı  haklı maç izlemeye mi geliyoruz yoksa küfür etme eğitimimi alıyoruz belli değil , taraftarlarımızın bir bölümünedir bu sitemim diğer kesimde olan taraftarımız eşini çocuklarını alıp maç izlemek güzel bir gün geçirmek için stada geliyor bir takım bunlara seyirci diye söylemde bulunmak gelmiyor içimden küfürlü tezahürat futbolculara hakemlere küfür ediyor bu tür çirkinlik yapan seyircimiz yüzünden binlerce tl para cezası alıyoruz seyircisiz oynuyoruz hangi birine yanalım düzce spor bir adım öteye gitmiyor diye taraftarlarımız sitem ediyor ceza olarak ödediğimiz paralar ile sporcularımızın  maaşlarını ödesek sporculamıza kramponlarını alsak veya başka bir ihtiyacımızı karşılasak sahamızda seyircisiz oynama cezası almasak herkez eşini çocuklarını alıp keyifli bir maçı kendi sahamızda izlese eğlense olmaz mı ? bunlar bizi üzüyor dedi.

Sağlam siz basın mensuplarının aracılığı ile Düzce spor taraftarlarına maç izlemek için geldiklerinde hakemlere futbolculara kötü tezahürat ve küfür etmeyelim Düzce ilimizde bu vesile ile Sosyal medyada ve ulusal medyada haberleri çıktığında Düzce’nin adı kötüye çıkıyor ifadelerine yer verdi .

Bizim Düzce Gazetesi ( www.bizimduzce.com ) olarak Düzcespor taraftarlarında özellikle rica ediyoruz kötü tezahürat küfür DÜZCESPOR’ umuza ZARAR veriyor sağduyulu olalım Eşi ve Çocukları ile gelenler var küfür ve kötü tezahürat  DÜZCESPOR’a DÜZCE’YE ZARAR VERİYOR .

                           DÜZCE SPOR VE DÜZCE BİZİM EL ELE VERELİM DÜZCESPOR HAKETTİĞİ BAŞARILI GÜNLERİNE DÖNSÜN !

 

Yavuz ÇAKAR / BHA

İLGİLİ HABERLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT